Arkusze z folii bąbelkowej

Na życzenie wykonujemy formatki z folii pęcherzykowej o dowolnym rozmiarze dopasowanym do potrzeb naszych klientów. Służą one do przekładania przedmiotów płaskich oraz do zawijania różnych elementów np. metalowych, szklanych, drewnianych. Najczęściej używane jako przekładki między produktami lub ich elementami w opakowaniach zbiorczych. Mają na celu chronić przed zarysowaniem bądź potłuczeniem. Wykonane mogą być ze wszystkich dostępnych rodzajów folii i laminatów.

Formatki z folii bąbelkowej

Przy zabezpieczaniu rozmaitych przedmiotów i produktów bardzo dobrze sprawdzają się arkusze z folii bąbelkowej. Naszym Klientom oferujemy formatki w dowolnym wymiarze, produkowane na indywidualne zamówienie. Arkusze o kształcie kwadratu lub prostokąta wykorzystuje się do ochrony różnego rodzaju towarów wykonywanych m.in. z tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki oraz innych materiałów. Dostępne w naszej ofercie wyroby znajdą zastosowanie m.in. przy:

  • przekładaniu płaskich przedmiotów w opakowaniach, np. talerzy,
  • zawijaniu różnego rodzaju elementów przygotowywanych do sprzedaży,
  • produkcji kopert oraz opakowań,
  • zabezpieczaniu produktów przed porysowaniem lub stłuczeniem.

Oferowane przez naszą firmę arkusze mogą zostać wyprodukowane z każdego rodzaju folii bąbelkowej (LDPE, HDPE) i dodatkowo zabezpieczone laminatem. Możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru powoduje, że nasze wyroby sprawdzą się nie tylko jako płaskie przekładki do opakowań zbiorczych, ale również umożliwią wielokrotne owinięcie produktu w celu zapewnienia jego maksymalnej ochrony przed uszkodzeniem, zarysowaniem lub wilgocią. Folia bąbelkowa, którą wykorzystujemy do produkcji arkuszy i formatek, jest trwała, niepalna oraz niewrażliwa na wodę, co zapewnia optymalne zabezpieczenie dowolnego towaru lub przesyłki. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy oraz do składania zamówień i kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88