Arkusze z pianki polietylenowej

Materiał opakowaniowy musi być trwały i takie też są proponowane arkusze z pianki polietylenowej. Są wodoszczelne i pyłoszczelne, a oprócz tego to świetne, bezwonne izolaty, neutralne chemicznie. Pozwala to na szerokie zastosowanie w najróżniejszych branżach, gdzie niezbędne jest solidne zabezpieczenie. Najczęściej stosowane są w budownictwie, motoryzacji, handlu i transporcie, a to za sprawą niskiej ceny i niezwykłej funkcjonalności.

Produkt ten jest bardzo elastyczny i w prosty sposób można z niego wycinać mniejsze elementy, które zostaną idealnie dopasowane do potrzeb konsumenta. Może amortyzować wstrząsy, chronić przed skutkami uderzenia, zadrapaniami, ścieraniem i wilgocią. Świetnie sprawdza się do zabezpieczenia gładkich powierzchni. Formatki z pianki są dość cienkie i lekkie, dlatego wygodnie się je stosuje jako przekładki, szczególnie kiedy chce się dobrze odizolować towar, ale nie stracić wolnego miejsca.

W zależności od potrzeb nie dla wszystkich naszych klientów wygodne jest stosowanie przy pakowaniu pianki polietylenowej w rolkach. Dlatego też możemy przygotować dla Państwa gotowe formatki. Na Państwa życzenie przygotujemy je o takich wymiarach i parametrach, jakie są w danej chwili potrzebne. Wybór między różnymi grubościami sprawia, że można je dopasować do danego towaru czy przedsięwzięcia. Cienkie, świetnie sprawdzą się jako przekładki, np. między talerzami. Grubsze natomiast będą odpowiednio zabezpieczać kruche produkty w transporcie.

Formatki z pianki polietylenowej znajdują szczególnie zastosowanie jako przekładka w ochronie przed zarysowaniami płaskich powierzchni np. w przemyśle meblarskim. Sprawdzają się również doskonale przy przekładaniu lub owijaniu wszelkiego rodzaju produktów lakierowanych, szklanych, ceramicznych i metalowych. Mogą być wykonane ze wszystkich rodzajów pianek i laminatów piankowych.

Używanie arkuszy z pianki polietylenowej jest bardzo wygodne, a kiedy produkt jest już niepotrzebny, może zostać poddany całkowitemu recyklingowi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby taką formatkę wykorzystać ponownie do zabezpieczenia kolejnych produktów albo tego samego, tylko po pewnym czasie. Raz użyta pianka nie straci swoich cech przed długi czas. Fakt, że można ją dowolnie wycinać, nawet nożyczkami i stosować z różnymi innymi materiałami sprawia, że jest to towar wielofunkcyjny i przydatny, nie tylko w przedsiębiorstwie, ale też w domu.

Poznaj nasze produkty:

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88