profile ochronne

Profile ochronne z pianki

Profile i narożniki ochronne z pianki polietylenowej doskonale nadają się do ochrony elementów najbardziej narażonych na uszkodzenia, takich jak narożniki, ranty i krawędzie pakowanych produktów.

Stosując profile piankowe w znaczny sposób ograniczają Państwo ilość materiałów potrzebnych do bezpiecznego zapakowania produktu. Profile ochronne z pianki są elastyczne, posiadają doskonałe właściwości amortyzujące, nie wchłaniają wilgoci i są chemicznie obojętne. Ze względu na swoją wytrzymałość mogą być wielokrotnie użyte, a po zużyciu można je poddać w 100% recyclingowi.

Szeroki wybór kształtów naszych profili piankowych

Dzięki szerokiej gamie kształtów i rozmiarów wygodnie dobiorą Państwo odpowiedni produkt, spełniający oczekiwania. Poza standardowymi wymiarami i długościami łatwość obróbki pozwala na osiąganie dowolnych kształtów i wymiarów w zależności od produktu, który wymaga zabezpieczenia.

Profile z pianki polietylenowej

W celu zabezpieczenia szczególnie wrażliwych elementów, takich jak narożniki, krawędzie czy brzegi sprzedawanych produktów, warto sięgnąć po sprawdzone i niezawodne materiały ochronne, takie jak profile piankowe. Wykonywane z wysokiej jakości tworzywa, nadające się w 100% do ponownego przetworzenia otuliny oraz listwy stanowią coraz chętniej wybierane rozwiązanie ze względu na swoje liczne zalety i walory, do których zaliczają się, m.in.:

  • znaczne ograniczenie ilości materiału potrzebnego do zabezpieczania towarów,
  • duża sprężystość i wytrzymałość pianki PE użytej do produkcji profili,
  • chemiczna obojętność tworzywa i odporność na wilgoć,
  • doskonała amortyzacja ochranianych przedmiotów,
  • szybkość i łatwość pakowania produktów,
  • uniwersalne zastosowanie we wszystkich branżach,
  • możliwość wielokrotnego wykorzystania.

Produkowane przez nas z pianki polietylenowej profile dostępne są w bogatej gamie kolorów i kształtów, co pozwala naszej firmie dostarczać rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Oferujemy duży wybór dostępnych długości i szerokości materiałów opakowaniowych, w zależności od rodzaju produktu wymagającego zabezpieczenia. Szerokie zastosowanie otulin oraz profili piankowych pozwala stosować je zarówno do ochrony sprzętów AGD/RTV, jak i pozostałej elektroniki. Nadają się także do pakowania mebli, maszyn produkcyjnych i narzędzi warsztatowych czy części samochodowych. Z powodzeniem można użyć ich do wszystkich tych produktów, które ze względu na swój kształt, konstrukcję oraz inne właściwości wymagają kompleksowego i solidnego zabezpieczenia.

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88