Laminaty z folii pęcherzykowej

Popularna folia bąbelkowa, zwana również pęcherzykową jest chętnie wykorzystywanym materiałem ochronnym. Zabezpiecza nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, powstałymi np. na skutek wstrząsów czy uderzeń, ale też bardzo dobrze sprawdza się do wypełniania pustych przestrzeni. Niewątpliwą jej zaletą jest duża elastyczność, dlatego stosuje się ją głównie podczas pakowania zarówno małych przedmiotów, jak i większych, w tym mebli. Wtedy najczęściej wybiera się laminaty z folii pęcherzykowej.

Taki laminat wytworzony jest przez połączenie folii bąbelkowej z innymi materiałami. Dzięki temu uzyskuje się solidną, ale też tanią izolację. Dodatkowa warstwa sprawia, że całość jest bardziej odporna na zarysowania, rozdarcia, przekłucia i na wiele innych uszkodzeń, na które narażone są pakowane towary. Jest wodoodporna i odporna na działanie promieni UV, więc może być używana niezależnie od pogody. Forma pozwala na wygodne i szybkie otoczenie różnych kształtów, bez straty na jakości zabezpieczenia.

Nasza folia pęcherzykowa posiada właściwości, dzięki którym wyjątkowo nadaje się do laminacji wszystkimi rodzajami folii, w tym między innymi folią LDPE, HDPE, metalizowaną i aluminiowaną oraz pianką polietylenową lub papierem typu kraft. Na życzenie klienta laminaty z folią lub papierem mogą być zadrukowane. Folia bąbelkowa laminowana jest wyjątkowo odporna na rozrywanie, co sprawia, że jej właściwości ochronne są jeszcze wyższe. Występuje w formie rolek, woreczków i formatek.

Dzięki swoim właściwościom amortyzującym folia pęcherzykowa nadaje się do pakowania delikatnych towarów, wykonanych ze szkła, ceramiki, metalu, ale też zabawek czy produktów elektrycznych, jak telefony. Stosowana jest również do zabezpieczenia elementów wyposażenia wnętrz, sprawdza się w budownictwie, ogrodnictwie, transporcie i handlu. W celu najlepszej izolacji produktów wybierz laminat z folią, który wyróżnia się odpowiednimi cechami i jest dopasowany do chronionego towaru.

Poznaj nasze produkty:

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88