Woreczki z pianki polietylenowej

Jako materiał opakowaniowy, pianka polietylenowa może być dostarczana do klientów w formie gotowych worków. Usprawnia to pracę i przyśpiesza pakowanie. Rodzaj użytego materiału jak również wymiary woreczków dobierane są w zależności od zastosowania i zależne od zapotrzebowania klienta. Jakość pianki i trwałość wykonanego zgrzewu pozwala wielu naszym klientom na wielokrotne ich wykorzystanie. Najczęściej znajdują zastosowanie w ochronie przed zadrapaniem pakowanych materiałów.

Ze względu na właściwości pianki stanowią dla nich bardzo dobrą amortyzację w transporcie jak również chronią produkty przed kurzem, pyłem i wilgocią. Worki mogą być wykonane ze wszystkich rodzajów pianek i laminatów piankowych.

Worki i torebki z pianki polietylenowej

Alternatywą dla standardowych worków foliowych oraz pęcherzykowych są wygodne torebki z pianki polietylenowej. Ich wybór pozwala maksymalnie dopasować formę opakowania do rozmiaru, kształtu oraz innych istotnych parametrów produktu. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez producentów elektroniki, narzedzi warsztatowych, sztućców i naczyń oraz wielu innych produktów wymagających dodatkowego zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości piankę polietylenową (PE) dostarczaną w postaci gotowych worków i torebek o wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Główne korzyści z wyboru woreczków PE:

  • usprawnienie pracy, przyspieszenie procesu pakowania,
  • możliwość wykorzystania do zabezpieczania różnych produktów,
  • wysoka jakość zastosowanej pianki oraz mocne zgrzewy woreczków,
  • właściwa ochrona towarów przed wilgocią, pyłem oraz kurzem.

Jeszcze do niedawna polietylenowe materiały znajdowały zastosowanie głównie w budownictwie, np. jako podkład pod panele podłogowe lub pianka dylatacyjna do wylewek. Obecnie, dzięki rozwojowi technologii, torebki i worki z tego tworzywa należą do najchętniej wybieranych artykułów opakowaniowych w wielu branżach przemysłu. W zależności od Państwa indywidualnego zapotrzebowania oraz wymagań jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wyprodukować worki o parametrach ściśle dostosowanych do specyfikacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88