worki z folii bąbelkowej i pęcherzykowej

Worki z folii pęcherzykowej i bąbelkowej

arrow

W celu usprawnienia procesów pakowania proponujemy Państwu możliwość wykonania woreczków z folii pęcherzykowej. Produkowane są na specjalne życzenie, a ich wymiary dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.
Najczęściej wykorzystywane są do pakowania delikatnych oraz małych przedmiotów, np. elektroniki, elementów mebli, oświetlenia, itp. Są idealnym zabezpieczeniem przed uderzeniami, otarciami i zawilgoceniem opakowanego produktu. Worki mogą być wykonane ze wszystkich dostępnych rodzajów folii lub laminatów foliowych.

Worki z folii bąbelkowej

Oprócz folii bąbelkowej w rolkach oraz specjalnych formatek o różnych wymiarach oferujemy Państwu również wytrzymałe i pojemne worki. Zastosowanie tej formy zabezpieczenia towaru pozwala usprawnić proces pakowania oraz przygotowywania produktów do wysyłki lub sprzedaży stacjonarnej. Jednocześnie, worek z folii pęcherzykowej pozwala na użycie tylko jednego opakowania do włożenia wielu drobnych elementów i akcesoriów, co znacząco ogranicza zużycie materiału i zmniejsza ilość wytwarzanych odpadów.

Szeroki zakres zastosowań, jakim charakteryzuje się folia bąbelkowa, pozwala używać naszych wygodnych i wytrzymałych woreczków w wielu branżach i gałęziach przemysłu. Sprawdzą się one się m.in.:

  • przy pakowaniu drobnej elektroniki (telefonów, audio/video, zegarków itp.),
  • w trakcie zabezpieczania akcesoriów meblowych, warsztatowych czy drobnych narzędzi,
  • podczas pakowania artykułów oświetleniowych, montażowych oraz wielu innych,
  • gdy trzeba odpowiednio zabezpieczyć ważne dokumenty oraz kosztowności na czas przesyłki.

Każdy dostarczony przez naszą firmę worek doskonale amortyzuje i chroni spakowane do niego przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie, folia pęcherzykowa, z której produkujemy worki jest odporna na promieniowanie UV oraz wilgoć, co zapewnia kompleksową ochronę wszystkich zabezpieczanych nimi artykułów. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wymiary torebek zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta.

Poznałeś naszą ofertę i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń

22 478 25 88